niedziela, 12 maja 2013

Konkurs Odmieniec

Kochani!
Biorę udział w konkursie Odmieniec. Konkurs polega na przedstawieniu swojej pracy zainspirowanej książką " Odmieniec" Philippy Gregory.

A o czym jest książka? Przeczytajcie skrót:
"Siedemnastoletnia Izolda zostaje zamknięta w klasztorze, aby nie mogła dochodzić swoich praw do spadku po zmarłym ojcu. Kiedy zakonnice, nad którymi sprawuje pieczę jako przełożona, zaczynają lunatykować i zdradzać oznaki obłędu, do opactwa Lucretili przybywa młody nowicjusz Luca Vero, by na polecenie samego papieża wyjaśnić sprawę. Luca i Izolda, zmuszeni stawić czoło największym lękom świata średniowiecznego – czarnej magii, wilkołakom, szaleństwu – rozpoczynają poszukiwania prawdy, swojego przeznaczenia, a także miłości. Pierwszy tom najnowszej serii autorki Kochanic króla".


Przedstawiam moją propozycję w tym konkursie.
Moja propozycja inspirowana książką „Odmieniec” to kołnierzyk. Inspiracją do stworzenia tego naszyjnika była Miłość: tajemnicza i pogmatwana. Stąd konstrukcja kołnierzyka: splątana i misternie wypleciona. Naszyjnik ten został wykonany metodą sutasz, która w Polsce pojawiła się właśnie w XV wieku. W sutaszowe nici wplotłam perłę hodowlaną i szkiełka.

Wszystkie dodatkowe informacje na temat konkursu znajdziecie na:
https://www.facebook.com/KsiazkoSfera?sk=app_438403016253838&app_data

Zachęcam do głosowania oraz wzięcia udziału w konkursiePin It Now!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz